Mzdové průzkumy na míru

Mzdy a výše ohodnocení zaměstnanců je v současné době velmi horkým tématem pracovního trhu. Společnosti upravují svá mzdová schémata, aby byly schopny vyhovět potřebám svých zaměstnanců, přilákat nové talenty a udržet si ty stávající.

Můžeme vám pomoci zmonitorovat trh dle vašeho individuálního zadání a připravit vám přehledné a ověřené informace, ze kterých můžete při své práci vycházet. Specializovaní konzultanti Hays jsou schopni připravit pro vás detailní přehledy mezd poskytovaných na kvalifikovaných pozicích bez ohledu na oblast působnosti, ve které se pohybujete.

V rámci České republiky můžeme analyzovat data dle regionů, konkrétních pozic či zaměření společnosti. Rozsah a objem dat záleží pouze na vašem zadání.

Máte-li zájem o více informací či chcete poptat Mzdový průzkum na míru, obraťte se přímo na svého Hays konzultanta, popřípadě si vyžádejte kontakt prostřednictvím formuláře na této stránce.

Poptat mzdový průzkum na míru

Prosím, vyplňte následující informace a poptejte konzultaci se zástupcem Hays ohledně mzdového průzkumu cíleného dle Vašich potřeb

Potvrzuji, že jsem se seznámil/a a souhlasím s Podmínkami užití webu. Vyplněním tohoto formuláře prohlašuji, že jsem se seznámil/a a souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů.