Hays - Recruiting experts worldwideHays - Recruiting experts worldwide
Sign up to Hays Learning
 

Hays Learning - tréninky zdarma pro vaše zaměstnance

Hays Learning je platforma, která umožňuje organizovat online školení a byla navržena pro podporu vašich zaměstnanců, kteří jsou okolnostmi přinuceni pracovat převážně z domova. Hays Learning je pro vás zdarma a je přístupný všem organizacím napříč obory a odvětvími.
Tento portál pomáhá podporovat společnosti při dosahování jejich obchodních cílů a náborových strategií.

Přihlaste se a získejte přístup k tréninkům vyvinutým odborníky Hays (k dispozici v angličtině, němčině, francouzštině, španělštině). Kromě toho, můžete také přidávat a vytvářet svůj vlastní obsah a školící programy, které jsou pro vaši společnost právě aktuální.

Hlavní výhody Hays Learning:

K dispozici kdekoli a kdykoli - znadné použití pro všechny

Přiřazujte kurzy uživatelům a sledujte jejich průběh - bezplatný LMS (Learning Management System) dostupný pro všechny organizace

Poutavé materiály - tréninky zahrnují video materiály, kvízy a další formy, aby byla školení pro uživatele zajímavá

Možnost přidání kurzů - budete mít možnost nahrát své vlastní HR dokumenty a školení, která budou dostupná pouze vašim zaměstnancům

Rozsáhlé bezpečnostní testy a GDPR - platforma je chráněna proti kybernetickým útokům a úniku dat
 
Získejte maximum s Hays Learning a přihlaste se ještě dnes a získejte bezplatný přístup.

Přihlásit se do Hays Learning

Prosím, vyplňte následující informace v tomto formuláři. Na základě uvedených údajů pro vás společnost Go1 vygeneruje unikátní přihlašovací údaje do systému, které odešle na zadanou emailovou adresu. 

Potvrzuji, že jsem se seznámil/a a souhlasím s Podmínkami užití Hays Learning. Vyplněním tohoto formuláře prohlašuji, že jsem se seznámil/a a souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů.