Jako partner strategiczny instytutu Rachunkowości Zarządczej CIMA w Polsce, rozpoczynamy cykl spotkań „Have a break with Hays”, na które serdecznie zapraszamy studentów oraz członków CIMA.

W ramach inicjatywy oferujemy indywidualne, godzinne konsultacje z ekspertem Hays, specjalizującym się w rekrutacji specjalistycznej na stanowiska finansowe i księgowe.

W trakcie spotkania będzie możliwość omówienia swojego życiorysu, potencjalnych ścieżek kariery i dostępnych możliwości rozwoju, a także poznania aktualnych trendów w branży finansowej i ich przełożenia na perspektywy zawodowe.

Jesienny cykl konsultacji odbędzie się w siedzibie Hays w Katowicach, Krakowie i Warszawie.

Zostaw swoje dane, aby zapisać się na konsultacje. Po przesłaniu formularza, na podany adres email prześlemy potwierdzenie z informacją o terminie spotkania.
 

Lokalne oferty pracy na CIMA MyJobs

Na CIMA MyJobs znajdziesz ciekawe oferty na stanowiska z dziedziny finansów, biznesu i zarządzana w różnych miastach Polski. 

Sprawdź oferty na CIMA MyJobs

Zapisz się 

Niniejszym oświadczam, że przeczytałem/am i akceptuję Regulamin. Wypełniając powyższy formularz, poświadczam, że przeczytałem/am i zrozumiałem/am zapisy Polityki Prywatności.