Zadowolenie z siebie, rozwijająca się kariera, udane życie osobiste, satysfakcja z finansów, ale też odpoczynek – w niezwykle dynamicznym świecie bardzo trudno jest utrzymać balans i wypełnić wszystkie obszary z taką samą starannością. Zdrowa równowaga jest wyzwaniem na całym świecie. Staje się również benefitem oraz narzędziem motywowania pracowników, które dziś rozumiemy zupełnie inaczej.


W nadchodzących miesiącach pracodawcy będą musieli odpowiedzieć na oczekiwania i bardziej niż kiedykolwiek wspierać swoich pracowników w znalezieniu zdrowej równowagi. Oznacza to konieczność zaproponowania nie tylko atrakcyjnego wynagrodzenia, ale również pakietu odpowiednich świadczeń pozapłacowych. Tym bardziej, że benefity połączone z obszarem rozwoju – co jest nowym kierunkiem w myśleniu o dodatkach pozapłacowych – mogą mieć ogromny wpływ na wyniki firmy oraz stanowić przestrzeń na działania, które pozwolą wyróżnić się na rynku pracy.

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy raport Hays Poland i Mind & Soul Business, dotyczący trendów, świadczeń dodatkowych oraz równowagi pomiędzy życiem osobistym i zawodowym Polaków.

Zapraszamy do lektury!

Pobierz raport

Niniejszym oświadczam, że przeczytałem/am i akceptuję Regulamin. Wypełniając powyższy formularz, poświadczam, że przeczytałem/am i zrozumiałem/am zapisy Polityki Prywatności.