Hays - Recruiting experts worldwideHays - Recruiting experts worldwide


Registrujte volná pracovní místa u Hays


Pokud hledáte do svého týmu člověka, který bude skutečnou přidanou hodnotou pro vaši společnost, využijeme veškeré naše zkušenosti a znalosti, abychom pro Vás vyhledali a oslovili ty nejvhodnější uchazeče.
 
Zabýváme se náborem kvalifikovaných zaměstnanců na trvalý i dočasný pracovní poměr či na projektové role. Kromě standardního databázového vyhledávání dále nabízíme službu přímého vyhledávání, outplacement zaměstnanců nebo outsourcing náboru zaměstnanců (RPO).
 
Proč Hays?

Jsme vedoucí společností v oblasti specializovaného recruitmentu. V průběhu naší více než 20-ti leté historie na českém pracovním trhu v různých odvětvích a 14 oborovými specializacemi získáváme detailní a hluboké znalosti, které využíváme k tomu, abychom pro Vás získali ty nejlepší talenty – bez ohledu na to, jak obtížnou pozici právě obsazujete – rychle a efektivně.
Využíváme k tomu nejen naši rozsáhlou mezinárodní databázi uchazečů, ale také partnerství s nejvýznamnějšími pracovními portály, unikátní propojení s LinkedIn a dedikované týmy specialistů na přímé vyhledávání.

Registrovat pracovní pozici

Prosím, vyplňte následující informace, zaregistrujte svou pracovní pozici. Příslušný konzultant Hays Vás bude co nejdříve kontaktovat za účelem upřesnění detailů.

Potvrzuji, že jsem se seznámil/a a souhlasím s Podmínkami užití webu. Vyplněním tohoto formuláře prohlašuji, že jsem se seznámil/a a souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů.