Mzdový průzkum 2021

Vítejte u aktuálního průzkumu mezd specialistů pro rok 2021.

Mírné zpomalení náborů na přelomu let 2019 a 2020 bylo předzvěstí blížící se změny na pracovním trhu, nicméně takto turbulentní rok zřejmě málokdo očekával. Pandemie koronaviru zasáhla a ovlivnila lidi i podniky po celém světě a i nadále zůstává hlavním tématem, které hýbe ekonomikou i světem práce.

V letošním mzdovém průzkumu se opět věnujeme hlavním trendům na pracovním trhu jak v obecné rovině, tak i detailně, dle konkrétních oborových specializací. Přinášíme aktuální mzdová rozpětí na více než 700 pracovních pozicích napříč obory a navzdory obtížně předikovatelnému dalšímu vývoji nastiňujeme další směr, kterým se mohou pracovní trhy v jednotlivých specializacích ubírat.

V publikaci najdete také výsledky průzkumu mezi zaměstnavateli i uchazeči o práci, který byl proveden po první vlně pandemie s cílem zjistit, jak dané změny firmy i zaměstnanci vnímají, jak ovlivnily jejich aktivity na trhu a jak plánují na základě nových zkušeností své budoucí kroky. 

Doufáme, že pro Vás bude Mzdový průzkum Hays 2021 zdrojem užitečných informací a že jej využijete při vašich dalších náborových či kariérních rozhodnutích.
 

Získat report

Prosím, vyplňte následující informace a obratem získáte přístup k reportu.

Potvrzuji, že jsem se seznámil/a a souhlasím s Podmínkami užití webu. Vyplněním tohoto formuláře prohlašuji, že jsem se seznámil/a a souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů.