Hays ResponseHays Response


Registrujte své volné pracovní pozice u Hays Response

Pokud hledáte do svého týmu člověka, který bude skutečnou přidanou hodnotou pro vaši společnost, využijeme veškeré naše zkušenosti a znalosti, abychom pro Vás vyhledali a oslovili ty nejvhodnější uchazeče.

Zabýváme se náborem kvalifikovaných zaměstnanců na trvalý i dočasný pracovní poměr či na projektové role. Kromě standardního databázového vyhledávání dále nabízíme službu přímého vyhledávání, outplacement zaměstnanců nebo outsourcing náboru zaměstnanců (RPO).

Proč Hays?

Jsme vedoucí společností v oblasti specializovaného recruitmentu. V průběhu naší více než 20-ti leté historie na českém pracovním trhu v různých odvětvích a 14 oborovými specializacemi získáváme detailní a hluboké znalosti, které využíváme k tomu, abychom pro Vás získali ty nejlepší talenty – bez ohledu na to, jak obtížnou pozici právě obsazujete – rychle a efektivně.
Využíváme k tomu nejen naši rozsáhlou mezinárodní databázi uchazečů, ale také partnerství s nejvýznamnějšími pracovními portály, unikátní propojení s LinkedIn a dedikované týmy specialistů na přímé vyhledávání. 

Registrovat pracovní nabídku

Chcete-li registrovat volnou pracovní nabídku, prosím, vyplňte tento formulář.

Potvrzuji, že jsem se seznámil/a a souhlasím s Podmínkami spolupráce s Hays. Vyplněním tohoto formuláře potvrzuji, že jsem přečetl/ a akceptuji Zásady o ochraně osobních údajů Hays.